پایگاه خبری خوزستان | kavooshkhabar.ir

دادستان؛

ظرف ۴۸ ساعت فاضلاب کوی مدرس پاکسازی شود+ تصاویر

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اهواز گفت: ظرف 48 ساعت آینده  فاضلاب معابر کوی مدرس (خروسیه) بصورت کامل توسط شهرداری و شرکت آب و فاضلاب اهواز پاکسازی خواهد شد.

به گزارش کاوش، عباس حسینی پویا روز دوشنبه ( ۱۵مهرماه) در حاشیه ی بازدید از کوی مدرس جهت بررسی وضعیت آب و فاضلاب این منطقه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی شکایت هایی که از اهالی منطقه ی کوی مدرس در خصوص مشکل فاضلاب و آسفالت این منطقه داشتیم، هماهنگی های لازم را برای این بازدید با حضور مدیرکل آب و فاضلاب اهواز و شهردار انجام دادیم.

وی ادامه داد: در بازدید میدانی امروز از این منطقه مشخص شد همانطور که شهروندان شکایت کردند فاضلاب کوی مدرس مشکلات زیادی داشته و علی رغم تلاش های شرکت آبفا نواقص بسیاری در این خصوص وجود دارد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اهواز تصریح کرد: با دستوراتی که امروز صادرگردید مقرر شد ظرف ۴۸ ساعت آینده این منطقه بصورت کامل توسط شهرداری و شرکت آب و فاضلاب اهواز پاکسازی و از نارضایتی مردم کاسته شود.

حسینی پویا افزود: وظیفه ی دستگاه قضایی است که در کنار دستگاه های اجرایی به مشکلات مردم رسیدگی کند و طبق قانون نظارت در این خصوص داشته باشد.

در مسائل مربوط به شهرداری همکاری ویژه ای خواهیم داشت

شهردار کلانشهر اهواز نیز بیان کرد: درحفاری هایی که به دلیل پروژه های شهری انجام می شود اتمام کار و ترمیم آسفالت  طبق توافقاتی که داشته ایم بر عهده ی شرکت آب و فاضلاب است.

موسی شاعری ضمن تشکر ازاهتمام دادستان اهواز به موضوعات شهری عنوان کرد: مشکلاتی از گذشته در بحث تامین اعتبار وجود داشته که روند انجام  پروژه را با تاخیر مواجه کرده است.

وی اضافه کرد:  درمسائلی که دراین زمینه بر عهده ی شهرداری است از جمله پاکسازی محل، همکاری ویژه ای خواهیم اشت که به محض تکمیل پروژه توسط شرکت آب و فاضلاب انجام خواهد شد تا ترمیم آسفالت نیز توسط شرکت آبفا صورت گیرد.

دستور داده ایم ۴۸ ساعته لایروبی خطوط انجام شود

مدیرکل شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: به واحد فاضلاب اهواز دستور داده ایم از امروز ظرف ۴۸ ساعت لایروبی خطوط  جهت فروکش کردن فاضلاب این منطقه انجام و جمع آوری شود.

بهنام مریدی در حاشیه ی این بازدید اضافه کرد: منطقه ی کوی مدرس شامل ۱۰ خیابان می شود که در ۹ خیابان آن عملیات اجرایی و لوله گذاری انجام شده و پاکسازی این منطقه باقی مانده است.

وی با اشاره به در دستور کار بودن طراحی خطوط خیابان دهم خاطر نشان کرد: باتوجه به اینکه کار ۹ خیابان این منطقه به اتمام رسیده به مشاور دستور داده ایم تا سریعتر کار طراحی خیابان دهم نیز انجام دهند تا خطوط فاضلاب این خیابان کاملا عوض شود.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.