پایگاه خبری خوزستان

خوزستان|زیرساخت‌های جذب سرمایه‌گذاران در شهرک صنعتی رامشیر فراهم شد

نماینده مردم رامشیر و رامهرمز گفت: زیرساخت‌های شهرک صنعتی رامشیر برای جذب سرمایه گذار فراهم شده است و سرمایه گذاران می‌توانند در شهرک صنعتی رامشیر سرمایه گذاری کنند.

 به گزارش کاوش به نقل از تسنیم،اقبال محمدیان اظهار داشت: طی  مدت ۳ سال اخیر اعتباراتی  از دولت در حوضه آب برای شهرستان‌های رامشیر و رامهرمز اخذشده است.

وی با بیان اینکه اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان برای تامین آب شُرب رامشیر و روستاهای این شهرستان در دستور کار گرفته شده است، گفت: با توجه به زیرساخت‌های شهرستان‌های رامشیر و رامهرمز ، ۲۳ کیلومتر اصلاح شبکه  آب شرب شهرستان رامشیر در حال تکمیل است و تا پایان سال آینده اصلاح شبکه آب شهرستان رامشیر به پایان می‌رسد.

نماینده رامشیر و رامهرمز در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به بهره برداری مخازن آب در شهرستان های رامشیر و رامهرمز افزود:‌ دو مخرن آب با ظرفیت ۸هزار متر مکعب در شهرستان رامشیر در حال بهره برداری است و مخزن آب شهرستان رامهرمز نیز بهره برداری آن تکمیل شده اما وارد مدار نشده است.

وی با اشاره به راه اندازی شهرک صنعتی شهرستان رامشیر تصریح کرد: اکنون زیرساخت و آب شهرک صنعتی شهرستان رامشیر آماده شده  و سیلوی ۱۵ هزارتنی نیز جزو پروژه‌های فعال این شهرک صنعتی در حال احداث است.

محمدیان گفت: زیرساخت شهرک صنعتی رامشیر برای جذب سرمایه گذار فراهم شده است و اکنون پروژه‌های فعالی در این شهرک صنعتی مشغول به کار هستند و سرمایه گذاران می‌توانند در شهرک صنعتی رامشیر سرمایه گذاری کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.