پایگاه خبری خوزستان

نشست هم اندیشی جمعی از جوانان شهرستان باغملک با دستیار ویژه استاندار خوزستان+ تصاویر

نشست هم اندیشی جمعی از جوانان شهرستان باغملک با دستیار ویژه استاندار خوزستان در امور جوانان و فرماندار این شهر برگزار شد.

نشست هم اندیشی جمعی از جوانان شهرستان باغملک با دستیار ویژه استاندار خوزستان در امور جوانان و فرماندار این شهر برگزار شد.

در این نشست که به همت مسلم آژند مشاور جوان فرماندار باغملک برگزار شد جمعی از جوانان فعال شهرستان باغملک به بیان دیگاه ها و دغدغه های خود و مشکلات جوانان این شهرستان از جمله بحث بیکاری پرداختند.

شکرا..کلاه کج دستیار ویژه استاندار خوزستان در امور جوانان نیز در این نشست گفت: هدف از جوان گرایی تقابل بین نسلی نیست و اگر جوانگرایی در کنارش آموزش و تجربه نباشد بسیاری از اشتباهات گذشته تکرار می شود.

وی در خصوص مشکلات جوانان  شهرستان باغملک توضیح داد: بر اساس طرح آمایش سرزمینی گردشگردی در باغملک دارای پتانسیل بسیار زیادی است  و در این زمینه باید اقداماتی صورت بگیرد تا زمینه اشتغال جوانان منطقه فراهم گردد چرا که  مطالبات باید بر اساس کار آفرینی شکل بگیرد و صرفا استخدام در بدنه دولت به بزرگ شدن آن منجر می شود.

فرماندار باغملک ضمن تقدیر از حضور جوانان  در این نشست، تصریح کرد:به قول جامعه شناسان  ما در مقطعی از تاریخ هستیم که طی آن در حال گذار به  قانون مداری  و تقویت نهادهای مدنی هستیم و شهروندان در حوزه های مختلف باید پذیرای مسئولیت های خود باشند.

محمد نجاتی پور در پایان تصریح کرد: جامعه ما یک جامعه دولت محور است و هر جا دولت متوقف شده توسعه راکد مانده است. جوانان ما باید خود را به مطالبه گری مسلح کنند وبا  تشکیلات سازمان یافته در تمام مدت سال و نه صرفا در زمان انتخابات اهداف خود را دنبال کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.