پایگاه خبری خوزستان | kavooshkhabar.ir

دیپلم افتخار بیست مجری برتر ایران و لوح تقدیر نظام آراستگی به مجری زن خوزستانی رسید

اسماء کمالی مجری نام آشنای خوزستانی طی رقابت با مجریان سراسر کشور در نهمین جشنواره سالیانه مجریان و هنرمندان صحنه ایران، دیپلم افتخار بیست مجری برتر ایران و لوح تقدیر نظام آراستگی مجری زن در سطح کشوری را به دست آورد و لوح تقدیر نظام آراستگی را به سیل زدگان خوزستانی اهدا کرد.

اسماء کمالی مجری نام آشنای خوزستانی طی رقابت با مجریان سراسر کشور در نهمین جشنواره سالیانه مجریان و هنرمندان صحنه ایران، دیپلم افتخار بیست مجری برتر ایران و  لوح تقدیر نظام آراستگی مجری زن در سطح کشوری را به دست آورد و لوح تقدیر نظام آراستگی را به سیل زدگان خوزستانی اهدا کرد.
این جشنواره با بیش از صد مجری صحنه در سراسر کشور در دو روز برگزار و با رأی هیئت داوران دیپلم افتخار بیست مجری برتر ایران به اسماء کمالی اهدا گردید.
این مجری خوزستانی اجرای خود را با موضوع اثر سوء فضای مجازی برای کمک به نیازمندان در هتل همای تهران با حضور داوران نام آشنای این فن انجام داد و در هنگام دریافت لوح تقدیر نظام آراستگی مجری زن از هیئت داوران، این لوح تقدیر را به سیل زدگان خوزستان که در حال آراستن سیل بندها هستند تقدیم کرد.
جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران برای نهمین سال پیاپی امسال در روزهای ۵ و ۶ اردیبهشت ماه در شهر تهران با حضور مجریانی از سراسر کشور برگزار شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.