پایگاه خبری خوزستان | kavooshkhabar.ir

سردار قاسم سلیمانی: مدیون مردم خوزستان هستیم و هرچه به مردم خدمت کنیم باز هم کم است / وظیفه ما این است به مردم خدمت کنیم و به‌نظر من هر کسی خصوصاً دولت به مردم خدمت کند بزرگترین عبادت را انجام داده است

 دست‌وپای مردم سیل‌زده خوزستان را باید بوسید 

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران عنوان کرد: انسان خجالت می‌کشد وقتی این مردم را می‌بیند دست‌وپای مردم را باید بوسید حتی اگر هم ببوسیم کار مهمی انجام نداده‌ایم.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان “دست‌وپای مردم سیل‌زده خوزستان را باید بوسید” گفت: الحمدلله مردم ایران با یک حماسه به میدان آمدند حتی اگر نتوانند کاری انجام دهند میزان محبت خود را به مردم [خوزستان] نشان دهند.

به گزارش کاوش و به نقل از تسنیم ، سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از مناطق سیل‌زده ‌شادگان اظهار داشت: مدیون مردم خوزستان هستیم و هرچه به مردم خدمت کنیم باز هم کم است زیرا مردم این نقطه بار دوره دفاع مقدس را بر دوش کشیدند و امروزه مشکلات زیادی بر اثر سیل و کم‌لطفی‌هایی که در این دوره صورت گرفته‌؛ دارند.

وی افزود: وظیفه ما این است به مردم خدمت کنیم و به‌نظر من هر کسی خصوصاً دولت به مردم خدمت کند بزرگترین عبادت را انجام داده ‌به‌دلیل این‌که مردم خوزستان دژ مستحکمی برای کشور بوده‌اند و قابل اعتمادترین مردمی هستند که در اینجا حضور دارند.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران عنوان کرد: انسان خجالت می‌کشد وقتی این مردم را می‌بیند دست‌وپای مردم را باید بوسید حتی اگر هم ببوسیم کار مهمی انجام نداده‌ایم.

سردار سلیمانی تصریح کرد: الآن مشکل سیل نیست سیل تمام می‌شود اما باید توجه کرد خوزستان و تمام مناطق خصوصاً مناطق عربی جزو بهترین مناطق و دژ مستحکم ما هستند همیشه باوفاترین مردم ما بودند، چطور می‌توانیم دین خود را به این مردم ادا کنیم؟ الحمدلله مردم ایران با یک حماسه به میدان آمدند حتی اگر نتوانند کاری انجام دهند میزان محبت خود را به مردم [خوزستان] نشان دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.