پایگاه خبری خوزستان | kavooshkhabar.ir

کتابخانه‌ های سیار کانون به مناطق سیل ‌زده خوزستان رفتند

کتابخانه‌ های سیار کانون به مناطق سیل ‌زده خوزستان رفتند
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت: کتابخانه‌ های سیار در قالب طرح امداد فرهنگی «پیک امید» در دومین سفر خود با حضور در محل اسکان خانواده‌ های سیل‌ زده‌ منطقه آهودشت شوش به اجرای برنامه‌ های فرهنگی و هنری برای کودکان و نوجوانان پرداختند.
کتابخانه‌ های سیار کانون به مناطق سیل ‌زده خوزستان رفتند
به گزارش کاوش به نقل از ایرنا، وحید کیانی  افزود: به ‌دنبال وقوع سیل ناشی از طغیان رودخانه ها در خوزستان جمعی از مربیان کتابخانه‌ های سیار کانون صبح روز ۱۴فروردین در دومین سفر خود فعالیت ‌هایی هم‌ چون قصه‌ گویی، شعرخوانی، نمایش فیلم، نمایش خلاق، کتاب‌ خوانی و کارگاه ‌های نقاشی، کاردستی و… را برای کودکان و نوجوانان اجرا کردند تا به آرامش روانی این کودکان در شرایط سخت و بحرانی کمک کنند.
وی افزود: کانون در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود و ایجاد روحیه‌ امید، اقدام به اعزام واحدهای سیار خود در کمپ ‌های اسکان سیل زدگان کرده است.
نخستین سفر کتابخانه‌ های سیار کانون خوزستان به محل اسکان موقت خانواده‌ های آسیب ‌دیده از سیل این استان، ۱۲ فروردین با هدف خدمات ‌رسانی فرهنگی به کودکان و نوجوانان و خانواده‌ های سیل‌ زده در منطقه الهایی صورت گرفت و در روز‌های آینده نیز با سفر به دیگر کمپ ‌ها ادامه خواهد یافت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.